fbpx

Bayerni: Faleminderit Shaqë, suksese në Inter

Bayern Munchen, ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes me Interin, për transferimin e Xherdan Shaqirit në San Siro.

Gjatë konfirmimit të lajmit, bavarezët kanë falënderuar Shaqirin për kontributin e dhënë te Bayerni, duke i dëshiruar sukses në Itali.

“Shaqiri ka vendosur të kalojë te Interi. Marrëveshja mes Interit dhe Bayernit është arritur. Ai do t’i kryej testet mjekësore nesër, dhe pastaj do të nënshkruaj kontratën. Faleminderit për kohën tuaj në Bayern dhe gjithë të mirat në Itali”, shkruhet në faqen zyrtare të Bayernit./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close