fbpx

E’to mundë të kthehet në Serie A

Samuel Eto është afër rikthimit në Serie A. Ish sulmuesi i famshëm i Interit nuk po gjen asesi vend në përbërjen e parë të Interit duke hapur mundësinë e largimit nga Premierliga.
Skuadra e Sampdorian është skuadra që ka gjasa të mëdha ta transferoi Eton. Agjenti italian, Claudio Vigorelli e ka marrë përgjegjësinë për blerjen e Etos.
Agjenti ka përkrahjen nga presidenti i skuadrës, Ferrero dhe se “tigri” shpejt mund të rikthehet në Itali.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close