fbpx

Mot me diell dhe i ftohtë

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ftohtë. Do të fryjë erë e dobët veriperëndimore.

Temperatura do të lëvizë prej minus pesë deri në katër gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë mot i ngjashëm, me temperaturë deri në një gradë Celsius.

Të premten pritet rritje graduale e temperaturave të ditës dhe të mëngjesit.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close