fbpx

Etnon në bashkëpunim me Teuta Selimin

Grupi Etnon shumë shpejtë do të vijë me një bashkëpunim të ri. E mysafire në këtë këngë është këngëtarja Teuta Selimi.

Kështu së paku ka konfirmuar njëri nga anëtarët e këtij grupi Genc Prelvukaj.

Përmes një fotografie të hedhur në rrjetin social Facebook, Prlevukaj ka thënë se kënga do jetë edhe me klip dhe xhirimet e videos tashmë janë në përfundim. / Indeksonline

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close