fbpx

Ja si ekzekutohet para kameras polici në Paris (VIDEO/pamjet tronditëse)

Dy persona të maskuar dhe të armatosur me kallashnikov dhe raketahedhës janë futur në zyrat e gazetës satirike “Charlie Hebdo” në Paris, duke shkaktuar një masakër të vërtetë.

Mediat në kryeqytetin francez flasin për të paktën 11 viktima, mes të cilëve gazetarë dhe 2 punonjës policie.

Pamjet tronditëse u publikuan nga disa media franceze.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close