fbpx

Noizy planifikon spotin e ri me djalin e Çiljetës

Rep artisti shqiptar Noizy, i cili njihet si njeri i telasheve po përgatit diçka të re.

Artisti në fjalë në rrjetin e tij Instagram ka postuar një fotografi në të cilën shihet bashkë me djalin e seks këngëtares shqiptare Çiljeta.

Noizy në fotografinë e postuar ka lënë të kuptoj që po përgatit një videklip të ri. “Tani takohemi mbas 1 viti dhe po planifikojmë skenat e videoklipit’’ ka shkruar rep artisti./Gazeta Tribuna

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close