fbpx

Moti sot me diell dhe i ftohtë

Moti sot me diell dhe me vranësira të dobëta në vendet kodrinore malore. Do të fryjë erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga – 13 deri në – 5 gardë ndërsa ato të ditës nga – 5 deri në 2 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close