fbpx

Kur dy kampionë takohen, Luani dhe Nuriu

Luan Krasniqi ka vizituar në stërvitje Nuri Seferin.

Legjenda e boksit shqiptar, Luan Krasniqi, ka vizituar në stërvitje boksierin, Nuri Seferi.

Ky i fundit po përgatite fortë për duelin e tij të radhës, teksa sot u motivua dhe u këshillua nga ish-kampioni evropian në peshat e rënda.

“Sot miku im Luan Krasniqi, njëri nga boksierët më të mirë të historisë shqiptare erdhi dhe më vizitoi gjatë stërvitjes që zhvillova sot.

Vërtet ndihem shumë i nderuar dhe faleminderit shumë për mbështetjen dhe për ҫdo kësihllë që më jep i nderuari Luan”, shkroi Seferi në rrjetet sociale.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close