fbpx

Tashmë ska dilema, verifikohet faqja e Shpat Kasapit (Foto)

Faqja zyrtare e këngëtarit Shpat Kasapi në Facebook tashmë është verifikuar.

Verifikimi i faqes ka lehtësuar gjithë punën dhe se tashmë numri i shqiptarëve që ndjekin Shpatin ka filluar të shtohet dukshëm.

Faqja zyrtare e Shpatit aktualisht numëron 69,050 antarë.

Verifikimi i faqes së Shpatit vjen pas suksesit që pati në stinën e verës me këngët ‘N’shpirt më ke vra’ dhe ‘Daku’./ Portalb

Ja fajqa zyrtare e Shpatit

Facebook njeh Shpatin

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close