fbpx

Një polic së bashku me vëllain rrahin dy persona në Shkup

Një polic i stacionit policor në Bit Pazar dhe vëllai i tij kanë rrahur dy persona nga lagjja Çento.

Rrahje ka ndodhur në rrugën e plastikave në Shkup dhe si pasojë dy persona për shkak të plagëve të marra janë dërguar në qendrën urgjente në Shkup.

Pas kësaj ngjarje janë arrestuar autorët dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes do të merren masa adekuate. Për këtë ngjarje është njoftuar sektori për kontroll të brendshëm dhe standarde profesionale.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close