fbpx

Ja çfarë goli shënon Podolski në stërvitje me Interin (Video)

Sulmuesi gjerman Lukas Podolski, që në stërvitjen e parë me skuadrën e Interit ka arritur të shënoj gol.

Në ndeshjen e sotme që zhvillohet në ora 20:45 mes Juventusit dhe Interit, Podoloski pritet të statoj nga minuta e parë./ Portalb

Ja goli i Podolskit në stërvitje

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close