fbpx

Shaqa edhe një hap më afër Liverpoolit

Liverpooli ia ka hapur dyert Xherdan Shaqirit. Kalimi i tij te gjigandi anglez po afrohet gjithnjë e më shumë.
Fakt për këtë janë edhe rrjetet sociale. Dy talentë të Liverpoolit dhe mbrojtësi i majtë, Luis Enrique kanë filluar ta ndjekin atë në Twitter.

Fakti që ata i kanë bërë “Follow” Shaqës mund të jetë një paralajmërim i fortë se Shaqa mund të ketë zgjedhur Liverpoolin.
Paga më e madhe që Reds i ofrojnë kosovarit e bëjnë favorit Liverpoolin për të fituar shërbimet e tij.

Jose Enrique po e përcjell Shaqirin në Tweeter
Jose Enrique po e përcjell Shaqirin në Tweeter
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close