fbpx

Borë dhe vranësira

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira, reshje të borës.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 0 deri -4 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 0 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close