fbpx

Ermali e imiton Bleron (Video)

Ermali, përveç se është këngëtar i mirë, ai është edhe një imitues shumë i zoti.

Në ‘Op Party Labi’ 2015 ka imituar këngëtarin Blero dhe këtë gjë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme, transmeton Indeksonline.

Më poshtë keni dhe videon për të gjithë ata që nuk e kanë parë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close