fbpx

Mancini flet për transferimin e mundshëm të Shaqirit

Trajneri i Interit, Roberto Mancini është shprehur i lumtur me trasnferimin e bomberit Lukas Podolski por shpreson se drejtuesit e skuadrës do të arrijnë që ta transferojnë edhe Xherdan Shaqirin.

“Shaqiri është një opsion tjetër për ne, por nuk e dimë se çfarë do ndodhë brenda muajit. Po kërkojmë dikë që mund të luajë si anësor e si sulmues dhe Shaqiri i luan të dyja rolet”, ishin fjalët e Mancinit në konferncën për shtypë para ndeshjes me Juventusin./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close