fbpx

Rita prezanton prindërit kosovarë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është parë pas realizimit të fotoesionit të fundit me prindërit e saj kosovarë.

Dihet që Rita është nga Kosova, dhe ajo është parë në një fotografi me babain dhe të ëmën e saj, që e lidhin atë me vendin tonë.

Ndryshe, më shpesh se Rita, prindërit e saj vijnë çdo verë në Kosovë dhe ata shihen shpesh në lokalet e frekuentuara të qytetit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close