fbpx

Mot i ftohtë me reshje të borës

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me erë dhe kushte për reshje bore. Do të fryjë erë mesatare me drejtim të përforcuar verior.

Temperatura do të lëvizë nga minus një deri në minus pesë gradë celsiuz.

Në Shkup do të mbizotërojë mot i ngjashëm, me temperaturë deri në një gradë Celsius

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close