fbpx

Jonida Vokshi ndahet nga i dashuri

Jonida Vokshi është aktore, prezantuese dhe prej kohësh imazh i “Digitalb”-it. Në Kosovë është bërë më e njohur me rolin e saj në serialin “Oh sa mirë”, ku e luan vajzën e drejtorit.

Nga jeta private e Jonides, dihej se ajo ishte në lidhje prej vitesh me një djalë, më saktë me Ivin, i njohur edhe si nipi i prezantuesit Ardit Gjebrea.

Por, prej pak kohësh Jonida shafqet e vetme, pa të dashurin në krahë. Burime të Indeksonline, kuptojnë se lidhja mes tyre ka përfunduar dhe Ivi tashmë ka gjetur prehje tek një vajzë tjetër.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close