fbpx

Interi e hapi qesen për Shaqirin

Sportmediaset në numrin e sotëm shkruan se Interi dhe Xherdan Shaqiri janë vetëm një larg hap marrëveshjes.

Sipas këtij mediumit të famshëm italian, e mërkura do të jetë ‘Dita D’ për Shaqirin dhe Interin dhe me gjasë lojtari do ta pranojë ofertën e zikaltërve për tre vjet kontratë.

Në këtë kontratë, ai do të fitojë plot 2 milionë euro në stinor plus bonuset.

Gjithsesi, Interit i duhet ta mposht konkurrencën e fortë të Liverpoolit për të siguruar shërbimet e lojtarit të lindur në Zhegër.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close