fbpx

Moti sot i ftohtë dhe me reshje të borës

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ftohtë dhe reshje të borës. Do të fryjë erë ndërsa në pjesën lindore dhe rajonet më të ulëta do të bjerë shi dhe më pas për shkak të temperaturave të ulëta do të bjerë borë.

Temperaturat minimale do të jenë -8 ndërsa ato maksimale 7 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close