fbpx

Skandal i ri në Buckingham Palace

Nje skandal i ri seksual hedh hijen e tij mbi Bakingham Palace. Nje grua amerikane ka bere te ditur se, kur ishte 17 vjec, eshte dhunuar seksualisht. Kjo ngjarje ka perfshire nder te tjere edhe princin Andrea, djali I trete I mbretereshes Elisabet II.

Gruaja ka dëshmuar në një sallë gjyqi në Florida se është detyruar në mënyrë të vazhdueshme të kryejë marrëdhënie seksuale si “skllave seksuale” kur ajo ishte ende minorene (17 vjeç) në Londër, Neë York dhe ishujt privatë të Karaibeve nga bankieri amerikan Jeffrey Esptein. Ky i fundit, jo vetëm që akuzohet se ka kryer marrëvedhënie seksuale me gruan nga vitet 1999 dhe 2002, kur ajo nuk kishte mbushur ende 18 vjeç, por edhe e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me Princin e Yorkut, Andrea.

Nje zedhenes I familjes mbreterore ne Mbreterine e Bashkuar ka hedhur poshte perfshirjen e djalit te mbretereshes ne kete skandal seksual.

Lajme të ngjashme

Back to top button