fbpx

Skandal: Ja si abuzohet seksualisht me një paciente (VIDEO)

Një video e paverifikuar, tregon rastin e një skandali në një spital në Shqipëri.

Nga një video e regjistruar me telefon, shihen tre djem të cilët abuzojnë me një vajzë, e cila është e shtrirë pa ndjenja në krevat.

Dyshohet se videoja është xhiruar në ambientet e Qendrës Spitalore Universitare “Nenë Tereza”.

Videoja është publikuar në rrjetet sociale, ku në disa fragmente shfaqen fytyra e vajzës si dhe të dy nga tre djemve që abuzojnë me pacienten, transmeton Shekulli.

Komentet në “Facebook”, janë nga më të ndryshme. Shumë kërkojnë që policia të hetojë për këtë rast, por ka edhe nga ata që thonë se e gjitha është një farsë duke hedhur dyshime se bëhet fjalë për një manekin.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close