fbpx

Obama po shijon Hawain në maksimum (Foto)

Presidenti amerikan, Barack Obama, me të vërtetë di ta shijojë pushimin. Dy javë në Hawai janë të mjaftueshme për familjen Obama.

Me veshje sportive me kashketë në kokë, Obamën e kanë ‘zënë’ fotoreporterët duke e shijuar një akullore vendore të quajtur, ‘shave ice’.

Siç ka deklaruar më parë, ai shpreson që gjatë qëndrimit në Hawai, ku shkon rregullisht për pushime, të gjej qetësinë dhe paqen pas një viti të vështirë.

Ai në shtetin ishull ka shkuar me familjen dhe dy qentë që i posedon. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close