fbpx

Prekëse: Schumacher nuk i përmbahet lotëve kur dëgjon zërin e fëmijëve

Ish- kampioni i Formula 1, Michael Schumacher, nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve kur ka dëgjuar zërin e gruan dhe fëmijëve të tij.

Kanë kaluar një vit që prej aksidentit të Michael Schumacherit. Ish kampioni i Formula 1 po mundohet ta marrë vetën, por gjermanin e pret një rrugë të gjatë dhe të vështirë, transmeton Express.

Sipas Corriere della Sera, ish piloti i Ferrarit nuk mund t’i përmbahet lotëve kur dëgjon zërin e gruas Corinna, vajzës Gina Maria dhe djalit, Mick.

Sipas të përditshëm italiane, fakti që Schumacher qan, është një lajm shumë i mirë, pas një viti me ankth.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close