fbpx

Ermal Mamaqi komenton Ronaldon: Eh plako po të ishe shqiptar…

Cristiano Ronaldo i kaloi pushimet e fundvitit në Dubai në shoqërinë e Irina Shayk, djalit dhe miqve të tij, por një gjë e tillë duket se e ka irrituar artistin shqiptar Ermal Mamaqi, i cili ka komentuar mbi foton e portugezin.

“Topi i Artë” publikoi në Facebook-un e tij një foto teksa ndodhej mbi jaht dhe menjëherë ka ardhur komenti i Mamaqit, raporton Portali Albeu.

“Plako po të ishe Shqiptar do të të kishin myt me komente tani. Njerëzit s’kanë bukë të hanë kurse ti ikën në Dubai. Boj qef lali”, lexohet në komentin e Ermal Mamaqit.

Ermal Mamaqi komenton Ronaldon
Ermal Mamaqi komenton Ronaldon

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close