fbpx

Një zë që të tremb por që ndezi Turqinë (VIDEO)

Juria e talent-show “O Ses Türkiye”, simotra e “The Voice of Albania” në Shipëri, është surprizuar kur ka parë në skenën e spektaklit yllin e Turqisë dhe Atletico Madrid, Arda Turan.

Zëri i Turan linte shumë për të dëshiruar, por fama e tij është aq e madhe sa nuk pyeti më njeri për vokalin.

Turan këndoi këngën e famshme “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa”. /albeu

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close