fbpx

Valdrin Sahiti kopjon sërish

Valdrin Sahiti përme një seti fotografik ka prezantuar koleksionin e tij të ri, ku si modele ka angazhuar Nora e Era Istrefin, por edhe modelen nga Shqipëria, bionden Elena Lika.

Dizenjatori Sahiti as këtë herë nuk ka arritur ta mposht tundimin për të kopjuar.

Valdrini ka kopjuar idenë e sesionit fotografik të Roverto Cavallit me Rita Oren. Rita në rastin e Valdrinit “është” Elena.

Sahiti edhe më herët është përfolur për kopjim dhe imitim./Indeksonline/

Valdrin Sahiti kopjon sërish1

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close