fbpx

Pas fitores, fejohet Elhaida Dani!

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani pasi triumfoi në festivalin e fundit të RTVSH-së duke fituar kështu të drejtën për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurosong, ka publikuar edhe lidhjen e saj të dashurisë.

I përzgjedhuri i Elhaidës quhet Francesco Maria Longo (34 vjec), është italian dhe me profesion inzhinjer, transmeton portali Indeksonline.

Kjo është lidhja e saj e parë e bërë publike që kur ka bërë emër shumë të njohur në skenën shqiptare dhe atë italiane.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close