fbpx

Xhiro me beben në çantë

Një nënë kineze është kritikuar ashpër për faktin se ka mbajtur djalin e saj të vogël në një çantë.

26-vjeçarja Xue Hsueh kishte dalë një xhiro duke mbajtur djalin e saj 9-muajsh në çantën e shtrenjtë, por pasi një shoqe e saj i postoi foton në internet, shumë njerëz e kritikuan ashpër nënën.

Shumë prej tyre shkruajnë: “Cfarë do të bëjë kjo nëse i këputen rripat çantës?”

Xue mbrojti veten duke thënë se vogëlushi i saj ndenji shumë pak në çantë dhe se për më tepër ishte kënaqur nga kjo gjetje./ Top Channel

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close