fbpx

Pas Hashimit edhe Ali Ahmeti uroi Vitin e Ri me familje

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti këtë vit ka zgjedhur tua uroj shqiptarëve nga shtëpia Vitin e Ri bashkë me familjen.

“Ju uroj një vit të mbarë me dëshirat më të sinqerta për shumë shëndet, mirëqenie e begati për secilin nga ju dhe për familjet e juaja” ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Të njëjtën e bëri edhe Hashim Thaçi.
Endriti, djali i zv/kryeministrit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi duke festuar me prindërit e tij.
“Ora po afrohet. Sofra është shtruar. Familja është pranë. Kanalet televizive ndërrohen çdo orë e çast. Për të gjithe ju – nga 3 gjenerata të familjes Thaçi, me familje të ngushtë, prindër, motër dhe mbesë, urime Viti i Ri 2015!”, ka shkruar Thaçi.

Hashimi me familje
Hashimi me familje
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close