fbpx

Urime Viti i Ri nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës (Video)

Astronautët në bordin e Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës kanë uruar fillimin e ri të vitit 2015.

Udhëheqësi Barry “Butch” Wilmore dhe anëtarët tjerë përfshirë Terry Virts nga Nasa, kosmonautët rus Elena Serova, Alexander Samoukutyaev dhe Anton Shkaplerov dhe astronautja nga Agjencia Europiane e Hapësirës Samantha Cristoforetti, uruan më të mirat në vitin 2015.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close