fbpx

Jankullovska: Mbrëmja e Vitit të Ri ka kaluar në atmosferë të qetë

Mbrëmja e Vitit të Ri ka kaluar në atmosferë të qetë. Kanë ndodhur dy shkelje të rendit publik dhe qetësisë. Është sulmuar një kelner në një objekt hotelierik dhe është regjistruar një zënkë fizike mes dy personave, ka thënë sot ministrja e brendshme Gordana Jankullovska ku vizitoi Qëndrën për informacione dhe komandë në SPB Shkup. Ajo ka thënë se mbrëmjen e ndërrimit të viteve ka pasur më pak kallëzime krahasuar me ditët tjera nga puna e rregullt policore.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close