fbpx

Zanfina sjell këngën e re ‘Mohito’ (Video)

Këngëtarja kosovare Zanfina Ismaili ka lansuar këngën e re me titull ‘Mohito’.

Kënga me tekst të Avni Qahilit është punuar në studion e ‘Blero Ent’ dhe është vetëm në verzionin ‘Audio’.

Kënga ka përmbajtjen e një dashurie e cila ka përfunduar dhe për të cilën më nuk ka kthim. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button