fbpx

Elhaida ia ul dy gishtat Topallit (Video)

Jozefina Topalli ka dështuar në një përpjekje për të shfrytëzuar politikisht një koncert të Elhaida Danit.

Elhaida ka zhvilluar një koncert në Shkodër duke mbledhur të gjithë qytetarët në sheshin kryesor.

Aty ka ardhur dhe ish­kryetarja e Kuvendit e cila ka dashur ta kthejë atë në një takim elektoral duke ngritur dy gishtat lart.

Këngëtarja Dani ka reaguar menjëherë duke ulur poshtë dorën e Topallit sapo ka parë veprimin e kësaj të fundit. /Dita/BW/

Lajme të ngjashme

Back to top button