fbpx

Biznesi, synimi i radhës

Pas suksesit përmes videoklipit “Ku mbeti dashuria”, këngëtarja nga Tetova Besjana Kasami e njohur me emrin skenik si “Big Mama”, ka premtuar një bashkëpunim që sipas saj do t’i habisë të gjithë

E veçantë në stil dhe gjithmonë zbavitëse, këngëtarja “Big Mama” që nga fillimi i karrierës së saj e deri më sot vazhdon të mbetet një nga femrat më interesante dhe të dashura për publikun shqiptar.

Në një bisedë për gazetën Tribuna “Big-u” ka treguar për angazhimet e shumta gjatë kësaj vere si dhe planet e saj në muzikë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button