fbpx

Moyes e ruan numrin 7 për Ronaldon

David Moyes e ka lënë pa “pronar” fanelën me numër 7 në Manchester United. Trajneri i United thuhet se i ka lënë këtë fanelë Cristiano Ronaldo.

Pak ditë nga fillimi i Premierligës Angleze te Man United nuk ka asnjë lojtar me numër 7. Moyes thuhet se nuk është dorëzuar nga gara për të blerë Ronaldon dhe se ende shpreson që këtë fanelë të i’a lë Ronaldos.

Man United thuhet se do të bëjë një përpjekje serioze në fund të afatit kalimtar për të blerë Ronaldon.

Lajme të ngjashme

Back to top button