fbpx

Kledi Kadiu prezanton të dashurën

Balerini shqiptar tepër i famshëm në Itali Kledi Kadiu ka prezantuar të dashurën e tij të re me anë të një fotografie të publikuar në rrjetet socialë, Facebook dhe Instagram.

Ai ka postuar foton me një zemër bashkëngjitur duke konfirmuar atë që dukej.

Deri para pak kohësh Kledi ka qenë i lidhur me Federican, një balerinë italiane 27-vjeçare por lidhja e tyre nuk zgjati shumë.

Nuk e dimë se kush është vajza në foto, por rëndësi që ka që Kledi Kadiu ndihet i lumtur. Balerinit po i shkon çdo gjë mbarë kohët e fundit pasi para pak ditësh është vlerësuar edhe më çmimin “Personaliteti europian i Vitit” në balet./ Balkanweb

Lajme të ngjashme

Back to top button