fbpx

Horoskopi ditor, e martë 18 gusht 2020

Dashi

Nëse jeni ne një lidhje do përballeni me goxha probleme gjate gjithë kësaj dite. Ne krahët e partnerin nuk do përjetoni aspak kënaqësi, përkundrazi do ndiheni gjithnjë e me keq. Mire është qe te merrni disa vendime sa me pare. Beqaret nuk do ndihen mire dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Financat do mbeten delikate për shkak te shpenzimeve te konsiderueshme qe do kryeni.

Demi

Jeta ne çift do jete tejet e qëndrueshme sot. Nuk do keni as problemin me te vogël kështu qe duhet te jeni te qete. Beqaret nuk do mund ta fillojnë dot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te shumta. Gjithçka është e shkruar kur do ndodhe. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me surpriza te këqija. Gjendja nuk do jete aspak e mire për te kryer investimet e menduara.

Binjaket

Do jeni mjaft romantike gjate gjithë kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin do jete e nxehte. te dy do i shprehni pa fund emocionet dhe do ndiheni me mire se kurrë me pare. Beqaret do fillojnë aventura te këndshme dhe mjaft emocionuese. Ne planin financiar do i kaloni një e nga një te gjitha vështirësitë dhe do ndiheni me te qete. Familjaret gjithashtu do ju ndihmojnë fort.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift do filloje te stabilizohet gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit tuaj do përjetoni emocione si kurrë me pare. Shfrytëzoni sa te mundni çdo sekonde. Beqaret do ndihen mire ashtu te pavarur si janë dhe nuk do kërkojnë te bëjnë ndryshime te statusit. Me financat duhet te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mundeni. Vetëm kështu nuk do keni vështirësi.

Luani

Nëse i qëndroni indiferente partnerit tuaj sot ka rrezik qe te largoheni gjithnjë e me shume prej tij. Ndryshoni sa me pare strategji sepse do keni probleme. Beqaret do ndihen gati për te bere çfarëdo lloj çmendurie vetëm për te bere për vete një person. Ne planin financiar do realizoni transaksione me rëndësi te madhe dhe buxheti shume shpejt do përmirësohet.

Virgjeresha

Jeta juaj ne çift do konsolidohet tej mase sot. Pranë atij qe dashuroni do ndiheni me te pushtetshëm dhe gjerat do ju ecin për mrekulli. Beqaret do përzgjedhin shume dhe do iu bien me shkelm disa mundësive te mira qe do iu jepen. Gjendja e te ardhurave do vazhdoje te mbetet delikate. Nuk është ende koha e duhur për te shlyer borxhet qe keni marre.

Peshorja

Priten çaste fantastike sot ne jetën tuaj ne çift. Pranë partnerit do përjetoni kënaqësi te pashpjegueshme me fjale. Ai do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do ju mbështesë fort. Beqaret do i marrin gjerat me seriozisht dhe do pranojnë te njihen me cilindo qe do iu beje një ftese. Ne planin financiar situata do jete e qëndrueshme. Nuk priten aspak probleme apo vështirësi.

Akrepi

Asnjë planet nuk do ketë ndikim te drejtpërdrejtë tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite. Duhet te tregoheni te kujdesshëm për çdo hap qe do hidhni sepse nga ju do varet gjithë e ardhmja. Beqareve do ju rrahe zemra shume fort dhe do fillojnë një lidhje tejet te qëndrueshme. Ne planin financiar do mateni disa here para se te shpenzoni dhe gjendja nuk do jete delikate.

Shigjetari

Dite e qete dhe pa te veçanta kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Tani për tani asgjë nuk ka për te ndryshuar ne jetën e tyre. Beqaret duhet te mos nxitohen për asgjë sepse gabimi me i vogël do ju kushtoje shume shtrenjte. Kujdes! Financat do mbeten tejet delikate. Duhet te hiqni dore nga çdo lloj shpenzimi sepse mund te keni probleme serioze me vone.

Bricjapi

Influenca e yjeve do jete shume pozitive sot ne jetën tuaj sentimentale. Te dy do i shprehni me shume ndjenjat dhe kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te pranojnë propozimin e dikujt sepse mund te vuajnë me vone. Gjendja financiare do jete e shkëlqyer. Nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni kështu qe do ndiheni te qete.

Ujori

Dite tejet e zakonshme dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne je lidhje. Beni atë qe do ndieni për momentin pa menduar aspak për te nesërmen. Beqaret do lëvizin çdo gur qe te gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Jo te gjithë kane për t’ia dale mbanë. Ne planin financiar do vendosni pak rregull dhe situata nuk do jete aspak problematike.

Peshqit

Ata qe janë ne një lidhje duhet te bëhen paksa te duruar dhe te mos kërkojnë gjera te pamundura nga personi qe kane ne krah. Çdo gjë do ndodhe ne momentin e përshtatshëm. Beqaret do njihen me ne fund me personin e duhur dhe do fillojnë me te një lidhje te qëndrueshme. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, por qe do zgjidhen shpejt.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close