fbpx

Horoskopi ditor, e hënë 17 gusht 2020

Dashi

Urani do ua mbroje gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift dhe marrëdhënia ne çift do jete e mrekullueshme. Pasioni here pas here do ndizet flake. Beqaret do influencohen tej mase nga Venusi dhe do kenë plot mundësi për takime impresionuese. Shfrytëzojeni çdo mundësi. Ne planin financiar asgjë nuk do jete e thjeshte. Tregohuni te matur dhe merrni masa strikte sa me pare.

Demi

Do keni mosmarrëveshje te njëpasnjëshme me partnerin tuaj gjate gjithë kësaj dite dhe asgjë nuk ka për te shkuar si duhet. Here pas here do vuani ne vetmi. Beqaret do kenë një takim te papritur i cili do ua ndryshoje tërësisht te ardhmen. Bëjini sytë katër ne çdo moment. Ne planin financiar do iu jepen plot mundësi qe ta ndryshoni gjendjen. Zgjidhni rrugën e duhur.

Binjaket

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft i tendosur gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe mosmarrëveshjet do jene te njëpasnjëshme. Beqareve do ju rendoje tej mase vetmia dhe ka rrezik te hedhin hapa te pamenduara. Kujdes! Gjendja e te ardhurave do varet nga ju. Tregohuni largpamës dhe mos mendoni vetëm për momentin.

Gaforrja

Te gjithë te dashuruarit do bekohen nga yjet gjate kësaj dite. Çdo gjë do ece me se miri për ta dhe emocionet do shtohen akoma me tepër. Beqaret do ndihen te përhumbur dhe nuk do e dine çfarë hapash te hedhin. Kujdes sepse gjithçka do ju dale jashtë kontrollit me pas. Gjendja financiare do ketë përmirësime te mëdha fale një trashëgimie qe me ne fund do e merrni.

Luani

Partneri do ju beje disa propozime interesante gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Përfitoni sa te mundni dhe për njëherë te vetme lëreni veten te lire për t’u dashuruar si ta ndjeni. Beqaret nuk do mund te fillojnë dot një lidhje te qëndrueshme as sot. Ndikimi i Merkurit do ju beje me te arsyeshëm me financat. Çdo hap do e hidhni pasi ta keni menduar me kujdes.

Virgjeresha

Jeta ne çift do mbetet e qëndrueshme dhe aspak problematike sot. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe nuk keni për t’u penduar për asnjë çast. Beqaret do kenë plot mundësi për te joshur dhe për t’i shprehur ndjenjat dikujt, por do jene te turpshëm. Ne planin financiar do keni vështirësi te mëdha. Kujdes me çdo hap qe do hidhni sepse nga ato do varet gjithë e ardhmja.

Peshorja

Merkuri do ketë ndikim te forte sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ua beje ambientin me harmonik se kurrë me pare. Gjerat qe keni dashur do mund t’iu plotësohen. Beqaret nuk do jene shume ne humor dhe as qe do ju shkoje neper mend te joshin. Gjendja e te ardhurave nuk do jete e keqe. Me pak përkujdes situata do filloje edhe te përmirësohet nga pak.

Akrepi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Here do dashuroheni me pasion dhe here do debatoni ashpër e do mendoheni te ndaheni nga partneri. Kujdes! Beqaret duhet te bëjnë me shume durim qe te gjejnë personin e përshtatshëm. Sot nuk është dita me e mire. Ne planin financiar çdo gjë do ece me se miri nëse i hidhni hapat me kujdes e maturi.

Shigjetari

Do merrni bekimin e yjeve sot ju qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin do jete ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret nga ana tjetër duhet te bëhen gati për propozime fantastike. Shpesh do ju duket vetja sikur do jene mbi re dhe jeta do ju ndryshoje rrënjësisht. Ekuilibri financiar do rivendoset serish pas një kohe te gjate me probleme. Do jeni me te qete.

Bricjapi

Asnjë planet nuk do merret veçanërisht me jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe gjithçka do jete ne dorën tuaj. Beqaret do kenë një dite shume te paqëndrueshme dhe nuk do mund te fillojnë dot një lidhje ashtu si mund ta kishin ëndërruar. Beni edhe pak durim. Ne planin financiar do ketë edhe turbullira. Kujdes me mënyrën sesi do veproni sepse mund te keni probleme serioze me pas.

Ujori

Sot duhet te mbyllni sytë ju qe jeni ne një lidhje dhe te bëni atë qe ndjeni. Partneri nga ana e tij do ua beje çdo çast edhe me emocionues. Beqaret do kenë shume fat dhe do mund te realizojnë takime vendimtare. Bëjini sytë katër ne çdo moment. Sektori i financave nu do jete i keq, megjithatë nuk ka ardhur ende koha te kryeni shpenzime te konsiderueshme.

Peshqit

Çështjet e zemrës do ju ecin edhe me mire nga sa e kishit menduar. Rutina do marre fund dhe do përjetoni emocione te reja. Beqaret do jene te rrethuar gjithë kohës nga persona interesante dhe kjo do beje qe edhe mundësitë për te filluar lidhje te jene me te mëdha. Ne planin financiar ka rrezik te keni një surprize jo te mire dhe asgjë nuk do ju ece si keni dashur. Do jeni shume konfuze për hapat qe duhet te hidhni.

Lajme të ngjashme

Back to top button