fbpx

Horoskopi ditor, e premte 14 gusht 2020

Dashi

Dëgjojini këshillat e Saturnit sot ju qe jeni ne një lidhje. Te jesh me statusin tuaj është fat, prandaj duhet bere pak durim për te krijuar një ambient sa me te lumtur dhe për te përjetuar emocione te forta. Beqaret nuk do ndihen me te vetmuar sepse një person do iu qëndrojë gjithë kohës pranë. Shikojeni edhe me një sy tjetër atë. Financat do jene përgjithësisht te mira.

Demi

Me ne fund do afroheni me partnerin tuaj sot dhe çdo çast do jete me i bukur. Do shkëmbeni çdo ide dhe mendim. Beqaret, ne ndikimin e madh te Marsit do mund te marrin ne dore frenat e jetës se tyre dhe te bëjnë atë qe do ndiejnë. Nëse buxhetin e menaxhoni me përkujdes dhe maturi, gjithçka do shkoje me se miri. Nëse bëni çmenduri dhe kryeni shpenzime te pamenduara do keni probleme.

Binjaket

Do jeni shume te qarte sot ju te dashuruarit për atë qe doni te bëni ne jetën sentimentale dhe do kaloni momente mjaft te bukura me partnerin. Mbrëmja do jete fantastike. Beqaret nuk duhet te hezitojnë t’i shprehin ndjenjat dhe te fillojnë një lidhje me personin qe kane kohe qe e pëlqejnë. Financat do jene gjate gjithë kohës te mbrojtura. Do jeni me te qete kur te shpenzoni.

Gaforrja

Mbyllini sytë sot dhe bëni atë qe do ju thotë zemra. Partneri do beje te njëjtën gjë dhe do dashuroheni pa dorashka. Ne disa momente nuk do mungojnë as surprizat për njeri-tjetrin. Beqaret do tërheqin shume persona pas vetes dhe do kenë mundësinë e zgjedhjes se personit te duhur. Gjendja e financave do varet tërësisht prej sjelljes suaj. Kujdes!

Luani

Plutoni do jete planeti qe do merret gjithë kohës sot me çështjet e zemrës. Do i shihni gjerat me pozitivizëm dhe do merrni disa vendime te domosdoshme. Beqaret do fillojnë lidhje serioze me pare nga sa mund ta kishin menduar. Shume gjera kane për te qene ndryshe për ta. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, prandaj mire do jete te mos nguteni për shpenzimet.

Virgjeresha

Do i kaloni shpejt te gjitha vështirësitë qe ju kishin dale ne jetën tuaj sentimentale dhe do jeni shume here me te qete. Ja qe me durim dhe këmbëngulje arrihet gjithçka. Beqaret do kalojnë momente te paharrueshme me persona te cilët kane kohe qe i njohin. Nuk do behet fale vetëm për lidhje kalimtare. Financat do jene tejet delikate. Tregohuni te arsyeshëm sepse përndryshe do keni vështirësi.

Peshorja

Çiftet qe preferojnë qetësinë do jene me fat gjate kësaj dite. Asnjë planet nuk do e turbulloje atmosferën dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret do afrohen me shume se kurrë me një person qe pëlqejnë dhe ne mbrëmje mund t’i shprehin hapur ndjenjat. Gjendja e financave do lere shume për te dëshiruar. Nuk do keni para për te kryer shpenzimet e nevojshme dhe nga ana tjetër do ju kërkohet te paguani huate.

Akrepi

Dita e sotme do jete tejet e tensionuar për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do arrini dot te diskutoni ne qetësi dhe për çdo gjë do e ngrini zërin. Kujdes! Beqaret me ne fund do e gjejnë personin qe kane ëndërruar dhe do fillojnë me ta lidhje te sinqerta. Ne planin financiar, Plutoni do ju ndihmoje te dilni nga situata delikate dhe ta stabilizoni gjendjen e te ardhurave.

Shigjetari

Partneri do ju lëndojë gjate kësaj dite me disa fjale qe do ju thotë. Nuk do ndiheni aspak mire dhe mund bini ne melankoli. Beqaret nuk do jene ende te përgatitur për te ndryshuar status dhe nuk do përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar do arrini t’i zgjidhni disa probleme dhe do ndiheni me te qete. Vazhdoni te shpenzoni me kujdes e maturi.

Bricjapi

Sot do bashkëpunoni gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe me kujdes do arrini t’i zgjidhni edhe mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret jo vetëm do realizojnë takime, por do mund te fillojnë edhe lidhje serioze ashtu si nuk e kishin menduar me pare. Ne planin financiar do jeni me më shume fat se me pare. Gjendja fatmirësisht do jete tejet e qëndrueshme.

Ujori

Dite negative dhe e mbushur me probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Asgjë nuk do ju ece si duhet dhe do mërziteni mjaft ne disa momente. Beqaret do pëlqejnë tej mase një person, por nuk do i kenë mundësitë qe t’ia shprehin ndjenjat. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë. Mos kërkoni te pasuroheni shpejt sepse kjo gjë nuk do jete e mundur.

Peshqit

Nuk do jeni aspak tolerante sot ndaj partnerit tuaj dhe mund te debatoni shpesh me te. Asgjë nuk ka për te ecur si e kishit ëndërruar. Beqaret do jene me kërkues dhe nuk do mund ta gjejnë dot personi qe t’iu përshtatet ne çdo pike. Ne planin financiar do jeni me te qarte për ato qe duhet te bëni dhe do e ndryshoni shume shpejt situatën. Nuk do keni për çfarë te qaheni.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close