fbpx

Droni i paidentifikuar xhiron studentët protestues (VIDEO)

Mijëra protestues student gjatë marshimit të tyre ishin në vëzhgim të një droni të paidentifikuar i cili sillej rreth e rrotull protesuesve, mbase me qëllim të fotografimit dhe xhirimit.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button