fbpx

Ronaldo përshendet Kosovën në Twitter (Foto)

Ylli i Real Madridit fillimisht ishte përshëndetur nga fans i tij nga Kosova, i cili e ka lavdëruar duke i thënë se “është më i miri në botë” dhe se “është i mirëpritur në Kosovë”, njofton Telegrafi.

Dhe portugezi nuk ka hezituar t’i përshëndesë të gjithë Kosovarët me një postim, “Një përshëndetje e madhe për Kosovën”.

Ronaldo ka mbi 20 milionë përcjellës në profilin e tij zyrtar në Twitter.

Lajme të ngjashme

Back to top button