fbpx

Moti sot i butë dhe me reshje lokale të shiut

Sot do të jetë mot kryesisht i butë me kushte për reshje të shiut në pjesën veriperëndimore të vendit si dhe pjesën fushore në pjesën lindore.

Në pjesët kodrinore malore gjatë mëngjesit do ët ketë mjegull.

Temperatura maksimale do të jetë 12 gradë ndërsa gjatë ditës do të arrijë deri në 15 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close