fbpx

‘Ai u kthye’: Ja si duket “Terminator 5″ me Arnold Schwarzenegger (Video)

Ai u kthye, dhe ky pra është i famshmi aktori Arnold Schwarzenegger, që do jetë edhe me rolin kryesor në vazhdimin e filmit të “Terminator”.

Adhuruesit e Arnold Schwarzenegger dhe film aksion “Terminator” kanë arsye për gëzim, pasi nga 1 korrik më 2015, mund të shohin edhe vazhdimin e filmit të tyre të preferuar.

Rolet kryesore, përveç të famshmit Arnold Schwarzenegger, do aktrojnë Emily Clark, Jason Clark, Matt Smith dhe Jay Courtney, ndërsa regjisori është Alan Taylor.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button