fbpx

Kim Jong Un jep urdhër të prerë: Asnjë bebe nuk do ketë emrin tim

Asnjë bebe në Korenë e Veriut nuk do ta ketë emrin e liderit absolut, Kim Jong Un-it.

Lideri ka lëshuar një urdhër që duhet zbatuar me patjetër dhe ky urdhër është që asnjë i porsalindur s’do ta ketë emrin e tij.

Madje, në urdhërin e lëshuar thuhet ekzaktësisht se “askush nuk duhet të bëjë thashetheme lidhur me këtë urdhër të prerë”./albeu

Lajme të ngjashme

Back to top button