fbpx

Basketbollisti nokauton referin (Video)

Ndeshja ndërmjet La Salles dhe Vanderbilt, është ndërprerë pa filluar mirë. Një basketbollistë e ka goditur pa dashje gjyqtarin e takimit, Rick Crawford, në momentin e fillimit të ndeshjes.

Gjyqtari ka mbetur pa ndjenja për disa sekonda, derisa është dashur edhe intervenimi i ekipit mjekësor. Më pas, Crawford është dërguar për trajtim mjekësor.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button