fbpx

Mancini shijon fitore me Interin

Roberto Mancini ka arritur ta shënojë fitoren e parë me Interin në sfidën e Ligës së Evropës kundër Dnipros.

Zikalëtrit arritën të triumfojnë 2:1 në në ndeshje që për më shumë se 30 minuta e luajtën pa një lojtar.

Zdravko Kuzmanoviç dhe Pablo Osvaldo shënuan golat e fitores për italianët, teksa Ranocchia u ndëshkua me të kuq.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close