fbpx

Albana Mesuli vjen me një super baladë

“Gënjeshter jetoja” ky është titulli i këngës më të re ardhur me një video shumë të ëmbël e kënduar nga këngëtarja Albana Mesuli.

Klipi është lansuar në kanalin Youtube nga ‘Arkiva Shqip’, ndërsa është një supr baladë që ka nisur të pëlqehet që në orët e para të publikimit të saj. Albana për momentin është duke kënduar në Zvicër për bashkatdhetarët atje, ndërsa do ta shohim të angazhuar me disa këngë edhe në programet festive të Vitit të Ri në kanalin më të ndjekur muzikor Zico Tv. Këngëtarja e cila shquhet për ëmbëlsinë dhe simpatinë e saj ka në plan edhe projekte të tjera muzikore, por çdo gjë me hapa të sigurt dhe me kalimin e kohës do të vijnë në tregun muzikor shqiptar./Kosovarja/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close