fbpx

Në burgun e Strugës gjendet trupi i pajetë i një të burgosuri 35 vjeçar

Në burgun e Strugës është gjetur trupi i pajetë i një të burgosuri 35 i cili ka qenë i dënuar me veprën penale për prishje të sigurisë.

Trupi i të vdekurit me urdhër të prokurorit publik është dërguar në obduksion, dhe është filluar hulumtim për shkaqet e vrasjes.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close