fbpx

Tuna shkëlqen në Dancing with the Stars, e lë në hije Dance with Me (Video)

Kënëgtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu – Tuna, përpos suksesit në këndim ajo ka arritur të shkëlqej edhe në vallëzim.

Duke pasur parasysh që Tuna ka pasur vetëm 4 ditë për ta përgatitur këtë vallëzim, ajo arriti të lë pa fjalë publikun.

Tuna shihet si një nga konkurentet më të forta dhe pretendente për çmimin e madh në këtë spektakël./ Portalb

Kjo është performanca e Tunës ne Dancing with the Stars.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close